top of page

Market Research Group

Public·383 members

Sheriff U-19 Partizan U-19 utakmice uživo 8 новембар 2023 Фудбал

6. 10. 2022. — 45' - U poslednjoj akciji prvog dela utakmice, Partizan je uspeo da ... u 19:00. Najnovije; Najčitanije. NEĆEMO PRIHVATITI ANTISEMITIZAM Šolc ...

com/OKC8aDL8rQ — FK Partizan (@FKPartizanBG) February 16, 2023 90. minut - Igraće se još sedam minuta sudijske nadokande. 89. minut - Garananga je najpre dobio crveni karton, ali nakon VAR asistencije, sudija je promenio odluku, pošto je u toj situaciji Dijabate igrao rukom. 85. minut - Šerif kontroliše igru na terenu, ali nikako ne uspeva da dođe gol šanse, crno-beli se fenomenalno brane. 79. minut - Pritiskaju fudbaleri Šerifa poslednju liniju Partizana, pokušavaju da dođu do izjednačujućeg gola, ali su igrači beogradskog kluba maksimalno koncentrisani i uspešno otklanjaju svaku potencijalnu opasnost. FC Sheriff U19 vs Partizan Beograd U19 Krenite međusobno пре 5 сати — U posljednjih 5 utakmica, Partizan Beograd U19 je osvojio 3, izgubio 1, postigao 3.6 poena po utakmici, dok je protivnička ekipa postigla 0.8 ... FK Partizan Konferencija za medije nakon meča 14. · Studio Uživo: Novi Pazar - Partizan · Gajas Zahid, kao igrač meseca za pomoć deci uz Mozzart fondaciju! · Svi kao jedan! U 60. minutu, malo je falilo da crno-beli dupliraju prednost, Menig je ušao u sjajnu šansu, lepo šutirao, ali se golman Šerifa pobrinuo da rezultat u toj situaciji ostane nepromenjen. U nastavku igre, domaći fudbaleri su imali kontrolu na terenu, pokušavali su da što pre stignu do izjednačujućeg gola, ali je poslednja linija Parnog valjka bila veoma disciplinovana, i uspešno otklanjala svaku potencijalnu opasnost. Tako su crno-beli ostvarili veliku pobedu u Moldaviju, i olakšali sebi posao koji ih čeka u prestonici Srbije. Revanš se igra u Beogradu za sedam dana, kada će fudbaleri Partizana pred svojim navijačima pokušari da overe plasman u osminu finala Lige konferencija. Što se tiče ostalih mečeva u Ligi konferencija, fudbaleri Lacija pobedili su Kluž sa 1:0. Istim rezultatom slavio je i Ludogorec na domaćem terenu protiv Anderlehta, dok je minimalnu prednost pred revanš obezbedio je i AEK iz Larnake koji je pred svojim navijačima pobedio Dnjipro. Uživo, Šerif - Partizan: 0:1 Tok utakmice: Drugo poluvreme: Završena je utakmica. ⌛KRAJ: FK Šerif 0️⃣:1️⃣ FK Partizan ⚽ R. Gomeš (45') pic. twitter. POPOVIĆ JE HEROJ PARNOG VALJKA! Velika pobeda Partizana, crno-beli sa igračem manje SLOMILI Šerif na "oranici"! Fudbaleri Partizana ostvarili su trijumf u prvom meču plej-ofa Lige konferencija, pošto su večeras u Moldaviji pobedili Šerif minimalnim rezultatom 1:0. Da izabranici Gordana Petrića dođu do pobede na teškom gostovanju, pored Rikarda, pobrinuo se i maestralni Aleksandar Popović, koji je u nekoliko navrata fantastičnim bravurama skidao "zicere" protivničkim fudbalerima, i pokazao da se radi o sjajnom golmanu. Nisu fudbaleri Partizana preterano ofanzivno ušli u današnju utakmicu protiv Šerifa, jasno je bilo da bi crno-beli bili zadovoljni i kada bi jedan bod doneli u Beograd, što je i na konferenciji za medije pred utakmicu rekao strateg Parnog valjka, Gordan Petrić. Posed na terenu od prvog sudijskog zvižduka preuzeo je domaći tim, a Aleksandar Popović je već u drugom minutu morao da "isprlja" rukavice, kako bi sačuvao svoju mrežu. FC Sheriff U19 vs Partizan Beograd U19 Uživo Mi smo ažuriranje FC Sheriff U19 vs Partizan Beograd U19 utakmicu swightlight nakon utakmice. Explorați statisticile de la FC Sheriff U19 vs Partizan Beograd ... 71. minut - Nova izmena u Partizanu. Umesto Meniga, šansu je dobio Andrade. 67. minut - Badalo jeizveo slobodan udarac sa nekih 18-18 metara, ali pravo u živi zid Parnog valjka. 60. minut - Velika šansa za Partizan! Malo je falilo da crno-beli dupliraju prednost, Menig je ušao u sjajnu šansu, lepo šutirao, ali se golman Šerifa pobrinuo da rezultat u toj situaciji ostane nepromenjen. 55. minut - Gordan Petrić je iz igre izveo Kristijana Belića, a šansu je dobio mladi Mihajlo Ilić. ŠERIF 0-1 PARTIZAN UŽIVO | BARAŽ 1/8 FINALA - YouTube YouTube YouTube 2:19:26 YouTube Fudbalski Zaljubljenik 16. 2. 2023. 16. 2. 2023. [ФУДБАЛ##] Universitatea Craiova U-19 Partizan 4. 10. 2023. — [ФУДБАЛ##] Universitatea Craiova U-19 Partizan U-19 utakmice uživo 04.10.2023 Matchday, Date, Time, Ranking, Opponent, Result.